21 maart 2024

VWDTP heeft een nieuwe voorzitter!

Tijdens de Algemene Leden Vergadering van 18 maart jl. In de J.E. Scholtenzaal werden de nieuwe leden van het bestuur, Jaap Kroon, Gerard Poiesz en Luuk Feenstra geïnstalleerd door plaatsvervangend voorzitter André Gerrits.
Luuk Feenstra stelde zich voor in een mooie toespraak en werd unaniem door de leden verkozen tot de nieuwe voorzitter van VWDTP! Hij kreeg de vergaderhamer overgedragen van André (zie foto).

We wensen het bestuur van VWDTP in nieuwe samenstelling veel succes en een prettige en vruchtbare samenwerking met de commissies!

Carlijn

https://photos.app.goo.gl/VE1KPcdL3FK1uKPdA

 

Misschien zijn de volgende berichten ook interessant…

Koningsregatta:

Koningsregatta:

Zondag 27 april is de koningsregatta verzeild. Een evenement dat uit de oude doos is gehaald, voorheen heette het de...

Lees meer
Zwem2Mijl

Zwem2Mijl

De zwem2mijl wordt dit jaar gezwommen op zaterdag 24 mei. Dit door GVAV georganiseerde evenement valt dit jaar samen...

Lees meer