Contact

Hieronder vind je een overzicht van de contact personen van de diverse commissies en bestuur.

BestuurNaamE-mailadres
VoorzitterLoek Marcusvoorzitter@vwdtp.nl
PenningmeesterJens Kooipenningmeester@vwdtp.nl
SecretarisRob Boschsecretaris@vwdtp.nl
Jeugdzeilen en opleidingenAnneke Ruggejeugdenopleiding@vwdtp.nl
Vice voorzitter, varend materieel en volwassenzeilen André Gerritsvarendmaterieel@vwdtp.nl
PR CommissieEric Jongsmaprenict@vwdtp.nl
Gebouwen en terreinenPhilips Freriksgent@vwdtp.nl

AlgemeenEmailadres
Administratieadministratie@vwdtp.nl
Beheerder Gebouwen en terreinbeheerder@vwdtp.nl
Daghapdaghap@vwdtp.nl
Dinsdagavond competitiedinsdagavondcompetitie@vwdtp.nl
Enegiebeheerenergiebeheer@vwdtp.nl
Havenmeesterhavenmeester@vwdtp.nl
Opleidingenopleidingen@vwdtp.nl
Schademeldingschademelding@vwdtp.nl
Studentenzeilvereniging Maydaymayday@vwdtp.nl
Webmaster / ICTwebmaster@vwdtp.nl
Zeilclinicszeilclinics@vwdtp.nl

CommissieEmailadres
Clubhuis commissieclubhuiscommissie@vwdtp.nl
Commissie gebouwen en terreingebouwenterrein@vwdtp.nl
Commissie Jeugd zeilenjeugdzeilen@vwdtp.nl
Commissie Volwassenen zeilenvolwassenenzeilen@vwdtp.nl
PR commissiepr@vwdtp.nl
Rescue commissierescuecommissie@vwdtp.nl
Wedstrijd commissiewedstrijdcommissie@vwdtp.nl

BotenEmailadres
Beheer 2.4 klasse2.4@vwdtp.nl
Beheer clublasersclublaser@vwdtp.nl
Beheer verenigingsvalkenvarendmaterieel@vwdtp.nl
Coastal skiffroeien@vwdtp.nl
Vlootvoogd Sailhorse klassesailhorse@vwdtp.nl
Vlootvoogd 16m2 klasse16m2@vwdtp.nl

X