16m2 VWDTP-bokaal

Rabenhaupt Regatta, 27 en 28 augustus

Dit jaar wordt voor de 90e keer de Rabenhaupt Regatta gezeild op het Paterswoldsemeer bij VWDTP
Het Gronings Ontzet wordt door de zeilers gevierd met 6 prachtige wedstrijden; drie op de zaterdag en drie op de zondag.
Vorig jaar waren er 70 boten aan de start in 6 klassen . Dit jaar verwachten we dit aantal zeker weer.
Voor de Laserklasse is de Rabenhaupt een klasse-evenement en dat betekent een grote deelname van Laserzeilers.

We starten starten zaterdag 27 augustus om 11:30 uur met de eerste wedstrijd.
De zaterdag wordt na drie wedstrijden afgerond met een steigerborrel, aangeboden door het bestuur van VWDTP. Zondag starten we om 10.30 uur. En na drie wedstrijden en een lunch komen we dan moegestreden aan de wal, om het evenement af te sluiten met een gezellige prijsuitreiking.

Zeilers doe mee en meld je aan Dat kan via onderstaande knop “Inschrijven”.
Kom naar het Paterswoldsemeer op 27 en 28 augustus; we gaan 6 wedstrijden varen; we zorgen voor een geoliede organisatie en een gezellig walprogramma.
De “Rabenhaupt” wacht op jullie !

Deelnemers

ZeilklasseZeilnummerNaam stuurman (M/V)Naam bemanning
16m2
2575
Peter Timmer
Matthijs Oldenburger
16m2
3431
Jaap van den Berg
Mindert Ruitenbeek
16m2
3820
Bert Zeewuster
Martijn Korving
16m2
4320
Rogier Slopsema
Greet Smid
16m2
4342
peter Nannenberg
Dienke Nannenberg
16m2
4350
peter van aanholt
Rik Jans
16m2
4351
Rob Klein
Marcel Klein
16m2
4400
Jaap Kuin
Jens/meike Kuin
16m2
4430
Robert Roossien
Siegrid Stuut
Laser Radiaal
139398
hans ten Hoopen
Laser Radiaal
152853
Carmen Kooij
Laser Radiaal
195274
Anita Scholte
Laser Radiaal
2
Carlijn Ubbens
Laser Radiaal
200859
Martien Zeegers
Laser Radiaal
210585
Catharina Meijer
Nvt Nvt
Laser Radiaal
215924
Henk Wittenberg
Laser Radiaal
216073
Hans de Kip
Laser Radiaal
218144
Anton Schuch
Laser Radiaal
218144
Anton Schuch
Laser Standaard
10
Eric Beck
Laser Standaard
108
S Knaap
Laser Standaard
141625
Lucas Minke
Laser Standaard
142263
Jorrit Gruis
Laser Standaard
166560
Iwan Daniels
Laser Standaard
169304
Arthur Kluppel
Laser Standaard
178808
César Sierhuis
Laser Standaard
180600
Mark Kalf
Laser Standaard
180751
René van Riet
Laser Standaard
182700
Karel Haalboom
Laser Standaard
184300
Chris Schouten
Laser Standaard
187045
Gerard Nankman
Laser Standaard
206436
Kim Tan
Laser Standaard
207470
Harry Laan
Laser Standaard
210587
Jaap Schellekens
Laser Standaard
210770
Kees Wiersema
Laser Standaard
211002
Jaap Rugge
Laser Standaard
211384
Wilmar Groenendijk
Laser Standaard
212651
Robbie Hattuma
Laser Standaard
213182
Piet Bankersen
Laser Standaard
216109
Marcel Vos
Laser Standaard
216687
Ruud Vos
Laser Standaard
216761
Steven vd Goot
Laser Standaard
220679
R. Ubbink
Laser Standaard
220683
Guido Sol
Laser Standaard
311
Hans van Heuveln
Overig
158
Geert Wierenga
Polyvalk
-10 (min tien)
Carla Heemstra
Piet Bron Of iemand anders
Polyvalk
Rakker
Alida Huininga
Sailhorse
2359
Arjen Lanjouw
Hans Keulen
Sailhorse
2518
Klariette Antuma
Marilou Rugge
Sailhorse
2519
Thomas Uilkema
ntb
Sailhorse
2543
Wimar van den Brink
RH van den Brink
Sailhorse
2550
Henk Odijk
Olle Odijk
Sailhorse
2553
Hemmo Hemmes
Hendrik van der Meer
Sailhorse
2575
Han van der Hoeven
Reyer van de Griendt
Sailhorse
2576
Rolf Deen
Laura van Leeuwen
Sailhorse
2577
Cees Reinders
Lammert Vlieg
Sailhorse
2578
Herman Euverman
Sailhorse
2582
Annemieke van den Berg van Saparoea
Martijn Loenen
Sailhorse
2604
Eddy Dijkstra
Frouwke Kuiper
Sailhorse
2605
Bruno van der Heide
Dick Klasema
Sailhorse
2618
Bertrand van Dijk
Monique van Dijk
Solo
500
Lance Tijhuis
Solo
562
Peter Mulder
Solo
598
Ronald Vos
Solo
617
Arnold Jippes
Solo
623
Arnd Wolvetang
Solo
627
Michiel de Boer
- -
Solo
643
Chris Miedema
Solo
660
Saskia Arnold
Solo
NED648
Vincent Speelman
Aantal boten: 71
X