Wedstrijden overzicht

05 apr zo

zondagochtencompetitie

informatie deelnemers inschrijven uitslagen

inschrijven tot: 27-09-2020

12 apr zo

zondagochtencompetitie

informatie deelnemers inschrijven uitslagen

inschrijven tot: 27-09-2020

19 apr zo

zondagochtencompetitie

informatie deelnemers inschrijven uitslagen

inschrijven tot: 27-09-2020

25 apr za

Sailhorse/Efsix voorjaars evenement

informatie deelnemers inschrijven uitslagen

inschrijven tot: 22-04-2020

26 apr zo

Oranjeregatta

informatie deelnemers inschrijven uitslagen

inschrijven tot: 23-04-2020

26 apr zo

Sailhorse/Efsix voorjaars evenement

informatie deelnemers inschrijven uitslagen

inschrijven tot: 22-04-2020

03 mei zo

zondagochtencompetitie

informatie deelnemers inschrijven uitslagen

inschrijven tot: 27-09-2020

10 mei zo

zondagochtencompetitie

16 mei za

FJ evenement

17 mei zo

FJ evenement

17 mei zo

zondagochtencompetitie

24 mei zo

zondagochtencompetitie

31 mei zo

zondagochtencompetitie

02 jun di

dinsdagavondcompetitie

informatie deelnemers inschrijven uitslagen

inschrijven tot: 01-09-2020

07 jun zo

zondagochtencompetitie

09 jun di

dinsdagavondcompetitie

informatie deelnemers inschrijven uitslagen

inschrijven tot: 01-09-2020

13 jun za

12 uursrace

14 jun zo

zondagochtencompetitie

16 jun di

dinsdagavondcompetitie

20 jun za

VWDTP-regatta

21 jun zo

VWDTP-regatta

23 jun di

dinsdagavondcompetitie

27 jun za

Combi Noord

28 jun zo

Combi Noord

30 jun di

dinsdagavondcompetitie

04 jul za

matchracen

05 jul zo

zondagochtencompetitie

07 jul di

dinsdagavondcompetitie

12 jul zo

zondagochtencompetitie

14 jul di

dinsdagavondcompetitie

19 jul zo

zondagochtencompetitie

21 jul di

dinsdagavondcompetitie

26 jul zo

zondagochtencompetitie

28 jul di

dinsdagavondcompetitie

02 aug zo

zondagochtencompetitie

04 aug di

dinsdagavondcompetitie

09 aug zo

zondagochtencompetitie

11 aug di

dinsdagavondcompetitie

16 aug zo

zondagochtencompetitie

18 aug di

dinsdagavondcompetitie

23 aug zo

zondagochtencompetitie

25 aug di

dinsdagavondcompetitie

30 aug zo

Rabenhaupt

01 sep di

dinsdagavondcompetitie

06 sep zo

zondagochtencompetitie

13 sep zo

zondagochtencompetitie

20 sep zo

Oude Deuren Race

20 sep zo

windsurf wedstrijdklasse

27 sep zo

zondagochtencompetitie

03 okt za

Sailhorse teamwedstrijden

04 okt zo

Sailhorse teamwedstrijden

11 okt zo

onderlinge wedstrijdjes

15 okt do

onderlinge wedstrijdjes

18 okt zo

onderlinge wedstrijdjes

25 okt zo

onderlinge wedstrijdjes

01 nov zo

onderlinge wedstrijdjes

08 nov zo

onderlinge wedstrijdjes

15 nov zo

onderlinge wedstrijdjes