Wedstrijden overzicht

25 jun zo

Oud Zeilend Hout

27 jun di

dinsdagavondcompetitie

informatie deelnemers inschrijven uitslagen

inschrijven tot: 29-08-2017

01 jul za

VW DTP regatta

informatie deelnemers inschrijven uitslagen

inschrijven tot: 28-07-2017

02 jul zo

VW DTP regatta

informatie deelnemers inschrijven uitslagen

inschrijven tot: 28-07-2017

04 jul di

dinsdagavondcompetitie

informatie deelnemers inschrijven uitslagen

inschrijven tot: 29-08-2017

08 jul za

12 uurs Race

informatie deelnemers inschrijven uitslagen

inschrijven tot: 07-07-2017

09 jul zo

All Ships Race

09 jul zo

zondagochtendcompetitie

informatie deelnemers inschrijven uitslagen

inschrijven tot: 01-10-2017

11 jul di

dinsdagavondcompetitie

informatie deelnemers inschrijven uitslagen

inschrijven tot: 29-08-2017

16 jul zo

zondagochtendcompetitie

informatie deelnemers inschrijven uitslagen

inschrijven tot: 01-10-2017

18 jul di

dinsdagavondcompetitie

informatie deelnemers inschrijven uitslagen

inschrijven tot: 29-08-2017

23 jul zo

zondagochtendcompetitie

informatie deelnemers inschrijven uitslagen

inschrijven tot: 01-10-2017

25 jul di

dinsdagavondcompetitie

informatie deelnemers inschrijven uitslagen

inschrijven tot: 29-08-2017

30 jul zo

zondagochtendcompetitie

informatie deelnemers inschrijven uitslagen

inschrijven tot: 01-10-2017

01 aug di

dinsdagavondcompetitie

informatie deelnemers inschrijven uitslagen

inschrijven tot: 29-08-2017

06 aug zo

zondagochtendcompetitie

informatie deelnemers inschrijven uitslagen

inschrijven tot: 01-10-2017

08 aug di

dinsdagavondcompetitie

informatie deelnemers inschrijven uitslagen

inschrijven tot: 29-08-2017

13 aug zo

zondagochtendcompetitie

informatie deelnemers inschrijven uitslagen

inschrijven tot: 01-10-2017

15 aug di

dinsdagavondcompetitie

informatie deelnemers inschrijven uitslagen

inschrijven tot: 29-08-2017

20 aug zo

zondagochtendcompetitie

informatie deelnemers inschrijven uitslagen

inschrijven tot: 01-10-2017

22 aug di

dinsdagavondcompetitie

informatie deelnemers inschrijven uitslagen

inschrijven tot: 29-08-2017

26 aug za

Rabenhaupt Sprintwedstrijden

27 aug zo

Rabenhaupt Sprintwedstrijden

29 aug di

dinsdagavondcompetitie

informatie deelnemers inschrijven uitslagen

inschrijven tot: 29-08-2017

03 sep zo

zondagochtendcompetitie

informatie deelnemers inschrijven uitslagen

inschrijven tot: 01-10-2017

10 sep zo

zondagochtendcompetitie

informatie deelnemers inschrijven uitslagen

inschrijven tot: 01-10-2017

17 sep zo

zondagochtendcompetitie

informatie deelnemers inschrijven uitslagen

inschrijven tot: 01-10-2017

21 sep do

Wedstrijdjes Ouderzeilcursus

22 sep vr

Wedstrijdjes Ouderzeilcursus

24 sep zo

VWDTP PIP

24 sep zo

zondagochtendcompetitie

informatie deelnemers inschrijven uitslagen

inschrijven tot: 01-10-2017

01 okt zo

Onderlinge wedstrijdjes zonder competitie

07 okt za

Sailhorse teamwedstrijden

08 okt zo

Sailhorse teamwedstrijden

15 okt zo

Onderlinge wedstrijdjes zonder competitie

22 okt zo

Onderlinge wedstrijdjes zonder competitie

29 okt zo

Onderlinge wedstrijdjes zonder competitie

05 nov zo

Onderlinge wedstrijdjes zonder competitie

12 nov zo

Onderlinge wedstrijdjes zonder competitie