Wedstrijden overzicht

02 apr zo

zondagochtendcompetitie

informatie deelnemers inschrijven uitslagen

inschrijven tot: 01-10-2017

09 apr zo

zondagochtendcompetitie

informatie deelnemers inschrijven uitslagen

inschrijven tot: 01-10-2017

16 apr zo

zondagochtendcompetitie

informatie deelnemers inschrijven uitslagen

inschrijven tot: 01-10-2017

23 apr zo

zondagochtendcompetitie

informatie deelnemers inschrijven uitslagen

inschrijven tot: 01-10-2017

30 apr zo

Oranjeregatta

informatie deelnemers inschrijven uitslagen

inschrijven tot: 30-04-2017

06 mei za

Combi Noord

07 mei zo

Combi Noord

14 mei zo

zondagochtendcompetitie

informatie deelnemers inschrijven uitslagen

inschrijven tot: 01-10-2017

21 mei zo

zondagochtendcompetitie

28 mei zo

zondagochtendcompetitie

informatie deelnemers inschrijven uitslagen

inschrijven tot: 01-10-2017

29 mei ma

Verenigingscompetitie VW DTP

04 jun zo

zondagochtendcompetitie

informatie deelnemers inschrijven uitslagen

inschrijven tot: 01-10-2017

06 jun di

dinsdagavondcompetitie

11 jun zo

zondagochtendcompetitie

12 jun ma

Verenigingscompetitie mayday

13 jun di

dinsdagavondcompetitie

18 jun zo

zondagochtendcompetitie

informatie deelnemers inschrijven uitslagen

inschrijven tot: 01-10-2017

20 jun di

dinsdagavondcompetitie

24 jun za

Oud Zeilend Hout

25 jun zo

Oud Zeilend Hout

27 jun di

dinsdagavondcompetitie

01 jul za

VW DTP Regatta

02 jul zo

VW DTP Regatta

04 jul di

dinsdagavondcompetitie

08 jul za

12 uurs Race

09 jul zo

All Ships Race

09 jul zo

zondagochtendcompetitie

informatie deelnemers inschrijven uitslagen

inschrijven tot: 01-10-2017

11 jul di

dinsdagavondcompetitie

16 jul zo

zondagochtendcompetitie

informatie deelnemers inschrijven uitslagen

inschrijven tot: 01-10-2017

18 jul di

dinsdagavondcompetitie

23 jul zo

zondagochtendcompetitie

informatie deelnemers inschrijven uitslagen

inschrijven tot: 01-10-2017

25 jul di

dinsdagavondcompetitie

30 jul zo

zondagochtendcompetitie

informatie deelnemers inschrijven uitslagen

inschrijven tot: 01-10-2017

01 aug di

dinsdagavondcompetitie

06 aug zo

zondagochtendcompetitie

informatie deelnemers inschrijven uitslagen

inschrijven tot: 01-10-2017

08 aug di

dinsdagavondcompetitie

13 aug zo

zondagochtendcompetitie

informatie deelnemers inschrijven uitslagen

inschrijven tot: 01-10-2017

15 aug di

dinsdagavondcompetitie

20 aug zo

zondagochtendcompetitie

informatie deelnemers inschrijven uitslagen

inschrijven tot: 01-10-2017

22 aug di

dinsdagavondcompetitie

26 aug za

Rabenhaupt Sprintwedstrijden

27 aug zo

Rabenhaupt Sprintwedstrijden

29 aug di

dinsdagavondcompetitie

03 sep zo

zondagochtendcompetitie

informatie deelnemers inschrijven uitslagen

inschrijven tot: 01-10-2017

10 sep zo

zondagochtendcompetitie

informatie deelnemers inschrijven uitslagen

inschrijven tot: 01-10-2017

17 sep zo

zondagochtendcompetitie

21 sep do

Wedstrijdjes Ouderzeilcursus

22 sep vr

Wedstrijdjes Ouderzeilcursus

24 sep zo

VW DTP PIP

24 sep zo

zondagochtendcompetitie

informatie deelnemers inschrijven uitslagen

inschrijven tot: 01-10-2017

01 okt zo

Onderlinge wedstrijdjes zonder competitie

07 okt za

Sailhorse teamwedstrijden

08 okt zo

Sailhorse teamwedstrijden

15 okt zo

Onderlinge wedstrijdjes zonder competitie

22 okt zo

Onderlinge wedstrijdjes zonder competitie

29 okt zo

Onderlinge wedstrijdjes zonder competitie

05 nov zo

Onderlinge wedstrijdjes zonder competitie

12 nov zo

Onderlinge wedstrijdjes zonder competitie